Výroba a vývoj elektronických přístrojů pro průmysl i na zakázku

Česky česky  |  English english

Naše průmyslové elektronické přístroje

Zde je nabídka námi vyráběných elektronických přístrojů:

DIGR-1202/E
Digitální regulátor pro řízení vibračního zásobníku

DIGR-1202/E je triakový regulátor určený k řízení vibračních podavačů poháněných elektromagnetickou cívkou. Je určen pro montáž na panel, krytí IP54.

DIGR-1502/E
Digitální regulátor pro řízení vibračního zásobníku s plynule nastavitelnou frekvencí

DIGR-1502/E je regulátor umožňující změnu amplitudy a frekvence. Je určený především k regulaci výkonu vibračních zásobníků a podavačů poháněných elektromagnetickou cívkou. Je určen k montáži na panel, krytí přístroje IP54.

DIGR-2200/D
Duální digitální regulátor pro řízení vibračních podavačů

DIGR-2200/D je triakový regulátor určený k řízení sestavy dvou vibračních podavačů poháněných elektromagnetickou cívkou. Je určen pro montáž na panel, krytí IP54.

DIGR-1300/I
Digitální regulátor pro řízení vibračního zásobníku

DIGR-1300/I je triakový regulátor určený především k regulaci výkonu vibračních zásobníků a podavačů poháněných elektromagnetickou cívkou. Je určen k montáži na DIN lištu TS35, krytí přístroje IP20.

BS24
Usměrňovač a stabilizátor

Usměrňovací blok BS24 je určen do rozvaděčů, ve kterých je ovládací napětí 24V AC. Usměrňuje střídavé napětí na stabilizované stejnosměrné napětí 24V DC (150 mA). Pokud není požadavek na větší stejnosměrné proudy, tento blok může nahradit samostatný stejnosměrný zdroj.

ER4P424D
Elektronické relé 4 kanály, 4A

Relé je určeno ke spínání zátěže na stejnosměrné napětí. Obsahuje čtyři kanály. Vstupy a výstupy jsou galvanicky oddělené. Každý kanál je vybaven zhášecí diodou pro potlačení napěťových špiček, které vznikají při vypínání indukční zátěže. Ovládací napětí je 24V DC, může být dodáno též v provedení na 5V, 10V, po dohodě i jiné (poslední dvojčíslí typového označení udává ovládací napětí). Relé je vhodné zejména jako mezičlánek mezi výstupními signály z řídícího systému a elektromagnetickými ventily, např. pro hydrauliku. Montáž na lištu DIN TS35.

ER2P824D
Elektronické relé 2 kanály, 8A

Relé je určeno ke spínání zátěže na stejnosměrné napětí. Obsahuje dva kanály. Vstupy a výstupy jsou galvanicky oddělené. Každý kanál je vybaven zhášecí diodou pro potlačení napěťových špiček, které vznikají při vypínání indukční zátěže. Ovládací napětí je 24V DC, může být dodáno též v provedení na 5V, 10V, po dohodě i jiné (poslední dvojčíslí typového označení udává ovládací napětí). Relé je vhodné zejména jako mezičlánek mezi výstupními signály z řídicího systému a elektromagnetickými ventily, např. pro hydrauliku. Montáž na lištu DIN TS35.

ER4P224
Elektronické relé 4 kanály, 2,5A

Elektronické Relé je určeno ke spínání zátěže na stejnosměrné, nebo střídavé napětí. Obsahuje čtyři galvanicky oddělené kanály, maximální proud jedním kanálem 2,5A. Relé je vhodné zejména jako mezičlánek mezi výstupními signály z PLC a elektromagnetickými ventily pro hydrauliku. Dalším vhodným využitím je spínání nebo výběr analogového signálu (analogový multiplexor). Montáž na lištu DIN TS35.

ER2P224
Elektronické relé 2 kanály, 2,5A

Elektronické relé je určeno ke spínání zátěže na stejnosměrné, nebo střídavé napětí. Obsahuje dva galvanicky oddělené kanály, maximální proud jedním kanálem 2,5A. Relé je vhodné zejména jako mezičlánek mezi výstupními signály z PLC a elektromagnetickými ventily pro hydrauliku. Dalším vhodným využitím je spínání nebo výběr analogového signálu (analogový multiplexor). Montáž na lištu DIN TS35.

Ubytování Jeseníky | Levné ubytování Jeseníky | Jednoúčelové stroje - Skipala s.r.o. | Optimalizace stránek PageRank.cz | Internet Česká Třebová | Ústav experimentální biologie | Bioinformatika.cz | Skupinové ubytování Jeseníky | Základní škola Rybník | Mateřská škola Rybník | Mentální kouč pro sportovce