Digitální regulátor pro řízení vibračního zásobníku s plynule nastavitelnou frekvencí

Česky česky  |  English english

DIGR-1500/E
Digitální regulátor pro řízení vibračního zásobníku s plynule nastavitelnou frekvencí

Výroba tohoto modelu skončila. Regulátor byl nahrazen novým typem DIGR-1502/E.

Regulátor DIGR-1500/E je primárně určen k řízení vibračních podavačů poháněných elektromagnetickou cívkou (dále jen podavač), přičemž není vyloučeno použití i v jiných aplikacích. Regulovány jsou dvě základní veličiny, a to amplituda a frekvence výstupního napětí. Činnost regulátoru je definována 14 různými parametry, které jsou nastavovány uživatelem z ovládacího panelu. Řízení regulátoru je možné z ovládacího panelu nebo pomocí vnějších analogových a digitálních signálů.

Předností regulátoru DIGR-1500/E je možnost nastavení vlastní rezonnanční frekvence konkrétního podavače, při které dochází k prudkému nárůstu intenzity chvění. Tím lze docílit vynikajících výsledků podávání i u součástí s komplikovaným tvarem, nebo povrchem. Nespornou výhodou regulátoru je úspora elektrické energie ve srovnání s triakovým regulátorem

Součástí regulátoru je bezpečně oddělený zdroj 24V DC pro napájení čidel a 10V DC pro napájení analogového vstupu. Digitální výstup má několik předdefinovaných funkcí a lze s ním ve spojení s čidlem ovládat například vyhazovač špatně orientovaných kusů nebo výhybku při zaplnění výstupu. Uživatel má také možnost objednat regulátor, jehož výstup je naprogramován podle konkrétních požadavků.

Regulátor je určen pro montáž vně rozvaděče. Malé rozměry a účinné uživatelské funkce vytvářejí předpoklady pro nasazení těchto regulátorů, pracujících jak samostatně, tak s nadřazeným řídícím systémem (PLC), ve většině aplikací podavačů.

Digitální regulátor pro řízení vibračního zásobníku s plynule nastavitelnou frekvencí - DIGR-1500/E
oddeleni
technické parametry
Napájecí napětí (Unap): 110-230V AC 50/60Hz
Maximální výstupní proud: 4,5A
Výstupní napětí 5-100% Unap
Výstupní frekvence: 20Hz - 100Hz
2x digitální vstup: 24V DC
1x digitální výstup: 24V DC, max 120mA
1x analogový vstup: 0-10V, 0-20mA
Pomocné výstupní napětí: 24V max 150mA
Krytí: IP54
Pracovní teplota: 10-55°C
Ztrátový výkon: 10W
Zkratová odolnost:: 1,5kA
Třída odrušení: ČSN EN 55011 tř.A sk1
Hmotnost: 1,3kg
Rozměry (Šířka x Výška x Hloubka): 130 x 195 x 60mm
download
pdfManuál (česky)
Návody v jiných jazycích najdete v globální sekci download.

Ubytování Jeseníky | Levné ubytování Jeseníky | Jednoúčelové stroje - Skipala s.r.o. | Optimalizace stránek PageRank.cz | Internet Česká Třebová | Ústav experimentální biologie | Bioinformatika.cz | Skupinové ubytování Jeseníky